Премія імені Георгія Ґонґазде ініціює та втілює проєкти, що мають на меті нагадувати про цінність незалежної журналістики, відновлювати і підтримувати тяглість поколінь у професії, а також будувати мости між середовищами творців відповідального бізнесу та незалежних медіа.

Медіадень Медіадень

Медіадень - щорічна конференція, що осмислює стан справ в українському та світовому медіаполі.

Детальніше про проєкт

Регіональні медіа: історії успіху Регіональні медіа: історії успіху

У межах спільного проєкту Премії імені Георгія Ґонґадзе та видання «Детектор медіа» розповідаємо про тих, хто творить якісну журналістику, ламаючи усталені шаблони місцевих медіаринків.

Детальніше про проєкт

Лишаюсь у професії Лишаюсь у професії

Відомі журналісти розповідають, що їх надихає в роботі, як долають кризи і труднощі та що приносить найбільше професійне задоволення.

Детальніше про проєкт

Ціна слова Ціна слова

Спільна інформаційна кампанія ГО «Львівський медіафорум» та Премії імені Георгія Ґонґадзе, метою якої є нагадати громадянському суспільству та аудиторії українських медіа про цінності незалежної журналістики та вагу правди. 

Детальніше про проєкт

Iсторії соціального підприємництва Iсторії соціального підприємництва

Премія Ґонґадзе створена завдяки взаємодії медіаекспертів, інтелектуалів та представників відповідального бізнесу, а тому втілює проєкти для підсилення такої співпраці.

Детальніше про проєкт

30 до 30: Хто творить майбутнє українських медіа 30 до 30: Хто творить майбутнє українських медіа

30 до 30: Хто творить майбутнє українських медіа — спецпроєкт, створений спільно з виданням The Ukrainians. Його мета — познайомитись із молодим поколінням медійників, які щодня обирають професійний шлях незалежних журналістів, без страху беруться за складні теми, створюють власні проєкти і роблять їх сталими та успішними.

 

Детальніше про проєкт

Журналістика незалежної України Журналістика незалежної України

“Журналістика незалежної України” - відеолекторій, у межах якого провідні журналісти розповідають про створення ключових медій, про поворотні точки в розвитку української журналістики, про ті зміни, творцями яких їм випало бути.

Детальніше про проєкт